Hotel "Mir" w miescie Rownem. Zarezerwuj pokoj w najlepszych hoteli w.

zapisac sie
Nie pamietasz hasla?

Nie wpisales login

Nie wpisales haslo

Niepoprawne logowanie

bledne haslo

Newbie

Blad bazy danych

nieznany blad

czekac ...

Благодійний вечір у готелі "Мир"

15 червня у ресторані готелю "Мир" відбувся благодійний вечір, організований компанією "АRTmodels". Презентацію нового випуску журналу "ARTMODELS" було поєднано з благодійним аукціоном, кошти від продажу лотів якого будуть вкотре спрямовані на потреби дітей-пацієнтів відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні. Більшість лотів - вироби, виготовлені дитячими руками (дощечки з розписами) , а також - раритетний журнал української фантастики, що  видавали брати Капранови у 1992 році в Москві (його унікальність - у шрифті, що брати розробляли самі, коли ще українського шрифту не існувало); бурштиновий ангел-статуетка; один із попередніх випусків журналу "ARTMODELS", що містив інтерв'ю з Олексієм Губановим (ним же і придбаний за 130 гривень), декоративна тарілка, придбана одним із братів Капранових за 80 гривень, косметичка від рівненського дизайнера, квитки на танцювальне шоу "MJ" у постановці Наталії Сторожук.

 

Серед гостей вечірки - обличчя обкладинки (Дарія Ковтонюк) та герої рубрик презентованого випуску журналу - керівник "Light Dance Company" Наталія Сторожук, дизайнери Тетяна Блажкова та Анна Шабалова, а також Зоя Романова. Відвідав вечірку і кінорежисер Ігор Бутирін - член журі кінофестивалю "Двері", що проходив у музично-драматичному театрі Рівного за декілька годин до благодійного вечора. 

 

На радість прихильникам футболу програма вечора паредбачала перегляд матчу "Євро-2012" "Україна-Франція". Не лише чоловіча, а й жіноча частина запрошених гостей бурхливо вболівала за нашу збірну!

 

Дякуємо агентству "ARTmodels" за організацію вечора та запрошуємо рівнян та гостей міста приєднатися до наступних заходів у ресторані готелю "Мир" !

 

   

 

   

 

   

 

   


« wiecej nowosci
    

Projektowanie i programowanie - web-design studio "Div-Art"